יום רביעי, 17 בספטמבר 2008

מתמודד בשעשועון ריאליטי הודי הכה את המנחה

רובכם בטח ראה כבר את הקטע הבא:ביוני 2008, ערוץ הטלוויזיה ההודי Bindass, ערוץ שמיועד ל"קהל צעיר", החל בשידורו של שעשועון ריאליטי הזוי בשם Dadagiri. בכל תוכנית ארבעה מתמודדים, שעפ"י תיאורי קידום התוכנית הם הולכים לעבור את "חוויית הימים הראשונים של הקולג'" - על-ידי התעללות מצד ארבעה "בריונים". ה"בריונים", הם ארבעת המנחים של התוכנית, שכל אחד משחק את תפקידו של בריון מאופיין אחר.
בסיבוב הראשון הם מתעמתים מול Vishal - The Beast, מתעמל נפוח שרירים וחם-מזג; בסיבוב השני הם נאלצים להתעמת מול
Sharaman Mindstein - החנון של הקולג', שעסוק תמיד בלפצח תיאוריות ושונא כשאנשים לא מסוגלים לענות על השאלות שלו ובסיבוב השלישי הם פוגשים את Esha - The Goddess, דומינה ערסית, לבושה בתלבושת ואביזרי S&M, שאוהבת לקלל ולרדת על אנשים.

כל מנחה נותן למשתתפים משימות ומטרות שונות, בהתאם לאישיותו של המנחה; משתתף שמצליח לבצע את המשימה הכי טוב והכי מהר עובר לשלב הבא. בכל סיבוב, מודח משתתף - ואז הוא נאלץ לקבל עונש מה"בריון" הרביעי - Juicy, the Chef - שף הומו שמאכיל את המשתתף המודח במאכלי-ריאלטי אופיינים כמו מקרוני תולעים עם זחלים מרוסקים וכדומה.
המנצח, זה ששורד את כל הסיבובים, יוצא עם פרס של 50,000 רופי.

באחת התוכניות, אחד המתמודדים לקח קשה ואישית את ההתעללויות מצד יישה והחליט להחזיר, כמו שאפשר לראות בקטע שלמעלה. אנשי ההפקה נאלצו לעצור את הצילומים ולרגעים ארוכים התחוללה אנדרלמוסיה גדולה באולפן כשכולם אצו להפריד בין השניים ההמומים...

והנה הגירסה החתוכה והערוכה, מה ששודר בסופו של דבר באותה התוכנית:
וכמובן, כבר החלו לצמוח ספינאופים יוטיוביים משעשעים, כמו זה: (:אין תגובות: